SoSyaL
1900
kez oynandı
kategori
Atış Oyunları
20.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Yamyamlar Çarpışıyor Resmi :
Yamyamlar Çarpışıyor
Yamyamlar Çarpışıyor Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Yeni bir hedef vurma oyunu ile daha karşınızdayız. Senaryo taş devrinde geçiyor. Bu oyunda ok tuşlarını kullanarak ileri ve geri gitme hareketini yaparak hedef alma işlemini yapabilirsiniz. Daha sonra fareyi yardımı ile de oku karşı taraftaki ilk bölümde filin üzerinde duran kralı vurabilirsiniz. Ateş etmek için fire ve açıyı ayarlamak için ip kullanın. Amacınız kralı bulunduğu hayvanın üzerinden aşağı düşürmek olacak bunu ilk aşamada yapamayabilirsiniz. Bunun için rahat olabilirsiniz sıkıntı yok hedef alarak vurmaya devam edebilirsiniz. Kralı vurdukça daha eğlenceli bölümler karşınıza gelecek ve kralın üzerinde bulunduğu hayvanlarında değiştiğini göreceksiniz. Başka taş devri oyunları için bizi izlemeye devam edin.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Atış Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status