SoSyaL
2120
kez oynandı
kategori
Yemek Oyunları
04.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Yemek Servisi Resmi :
Yemek Servisi
Yemek Servisi Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Yemek Servisi Yeni bir yemek pişirme oyunu ile karşınıza geldik. Ev yemekleri yapan bir yerde aşçı olarak işe başladınız. İlk iş gününde çok heyecanlı olabilirsiniz. Gelen müşterilerin siparişlerini alarak çok hızlı bir şef olarak pişen yemeği servise sunmanız. Gelen müşteriler beklemeyi hiç sevmiyor, bekledikçe sinirli ve asabi olabilir, çünkü müşteriniz çok aç, hemen karınlarını doyurmak lazım. Strese girmeden pişirmeye başlayın. Makarna üzerine uzman olmanız gerekiyor, burası bir makarna canavarı dükkanı. Aç müşteriler doymaz ise tencere, tava, tavan kaldırır. Ama biz en iyi yemek yapan aşçıları burada seçiyoruz. en hızlı yapan kazanır. Bol şanslar diliyoruz. Yemekten yemeğe giden insanlar yemek servisi işinin çok önemli olduğunu iyi bilir.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Yemek Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status