SoSyaL
1471
kez oynandı
kategori
Platform
04.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Yeni Altın Madencisi Resmi :
Yeni Altın Madencisi
Yeni Altın Madencisi Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Değerli madenler yer altında bulunuyor, Madenciler yerin altında zorlu şartlar altında çalışıyorlar, güneş ve hava olmadan gün boyu çalışıyorlar. Yemek içinde zamanları çok az, ne kadar çok madeni yerin üzerine çıkarırlarsa o kadar para kazanırlar. Yeni madenci ilk defa yerin altında, değerli altın külçelerini çıkarması lazım. Bu işte yeni madenciye yardım edelim. Çıkan taşların değerini usta başı tartarak para olarak geri veriyor. Bol bol maden çıkartın zengin yeni bir madenci olun. İyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Platform kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status