SoSyaL
1815
kez oynandı
kategori
Top Oyunlarıı
05.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Yerçekimi Ustası Resmi :
Yerçekimi Ustası
Yerçekimi Ustası Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Yer çekimi oyunları içinde gayet başarılı bulduğum Fare ile oynanan orijinal adı gravity master yirmi dört bölümden oluşuyor. Amaç topun üzerinde yada sağında solunda istediğiniz ölçüde şekiller çizerek geçiş noktalarına ulaşmasını sağlamaktır. Mesela ilk bölümde küp şeklinde bir çizim çizerek topun hareket etmesini sağlayın. Zevkli bence gayet güzel oynanır.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Top Oyunlarıı kategorisini ziyaret edin.

gravity master
Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status