SoSyaL
1783
kez oynandı
kategori
Tren
24.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Yılan Tren Resmi :
Yılan Tren
Yılan Tren Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   En güzel ve güncel ren oyunları bizde. Değerli taşları toplamak için yolla çıkan yılan tren büyümek için maden labirenti içinde gem tren olmayı hak etmek istiyor. Yol boyunda altın, elmas, pırlanta ve diğer madenleri yılan şeklinde yiyerek yükünü almaya çalışıyor. Kuyruk veya vagon kendi baş kısmına değmemesi gerekiyor. Amaç belli toplamak ama yasak olan değme işlemini yapmamak. Güzel eğlenceli zeka oyununda bol şanslar çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Tren kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status