SoSyaL
2090
kez oynandı
kategori
Tren
11.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Yük Treni Resmi :
Yük Treni
Yük Treni Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Uzun yol ve taşıt kullanmayı sevenler için bir fırsat. Bu sefer arkası yük dolu bir treni kullanacaksınız. Yalnız dikkat edin yol ilk başta buzlu. Çünkü ilk bölüm bir kar dağından başlıyor. Daha sonra bölüm geçtikçe yeni yollar açılacaktır. Yolda becerinizi göstereceğiniz bir şey var yükler. Yükler yerinde sabit değil. Tren yolda ilerledikçe yükler düşebiliyor. Yükü düşürürseniz puanınız az olacak. Amaç çok yük dökmeden en kısa zamanda hedefe ulaşmaktır. Herkese iyi oyunlar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Tren kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status