SoSyaL
1931
kez oynandı
kategori
Top Oyunlarıı
05.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Yüksekten Top Düşürme Resmi :
Yüksekten Top Düşürme
Yüksekten Top Düşürme Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Yüksekten top düşürme fare ile oynanan biraz zeka ve beceri tarzı olan oyunlar içindedir. Tipsiz bir sarı top ve tırtıklı kırmızı top vardır. Bunları aralarındaki engelleri çözerek kavuşturacağız. Sarı top çok iştahlı şekilde kırmızı olanı yemek istiyor. Her kavuşturma bir bölüm atlama demektir. İlerleyen bölümlerde oyun zorlaşıyor. Ortalama 10 öğrenme bölümü var. Her bölümü üç yıldız alarak geçmek puan durumuna doğrudan etki eder. Kurgusu ve grafikleri hatta oyunun içinde olan sahneler bence çok kaliteli olarak hazırlanmış. Seksenden fazla bölümüyle çok eğlenceli oyunlar içindedir. Takıldığınız yerde oyunun videosunu seyredin.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Top Oyunlarıı kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status