SoSyaL
1703
kez oynandı
kategori
Beceri Oyunları
30.09.2016
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Yunus Parkı Gösterisi Resmi :
Yunus Parkı Gösterisi
Yunus Parkı Gösterisi Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Bu oyunumuzda yunus parkında gösteri yapan bir yunus oluyoruz. Amacımız bize gösterilen toplara zıplayıp vurarak, halkaların içinden geçerek en çok parayı ve balığı kapmak. Her levelin sonunda kazandığımız parayla yunusumuza kıyafet alabiliyor, yunusumuzu pembeye değiştirebiliyor ve başka hayvanlar satın alabiliyoruz. Unutmayın, tek seferde ne kadar çok aktivite yaparsanız seyirciler sizi o kadar çok sevecektir. Bu güzel yunus parkı oyunumuzda yapabildiğinizin en iyisini yaparak seyircilerin beğenisini kazanmayı ve bu oyunu beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayın :)

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Beceri Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status