SoSyaL
2473
kez oynandı
kategori
Bebek Yıkama
24.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Zebra Yıkama Resmi :
Zebra Yıkama
Zebra Yıkama Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Çok uzaklardan bir konuk var, vahşi yaşamda yaşayan bir hayvan o, desenli derisi, büyük kuyruklu, eşek gibi binilen bir dört ayaklı bir hayvan. bu hayvan zebra, çok uzaklardan geldi, yolculuk boyunca çok kirlendi, bir gün sonra sirk gösterisinde görevli. Yarın için yıkanması, özel bakım yapılması gerekiyor. Bol köpüklü banyo sonrası, zebranın karnını besleyin. Tüylerini tarayın, ayak ve tırnak bakımını bitirin. Yeni yıkama oyunlarında görüşürüz. Bol eğlenceler.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Bebek Yıkama kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status