SoSyaL
2451
kez oynandı
kategori
Aksiyon
03.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Zeki Salyangoz 3 Resmi :
Zeki Salyangoz 3
Zeki Salyangoz 3 Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Salyangoz bob serisinin üçüncü oyunu. Oyun içinde Türkçe dil seçimi vardır. Salyangoz dede çok özel bir zaman makinesi verir. Ak sakallı dede sakın çalıştırma diyerek tembih eder ama bob yanlışlıkla zaman makinesini çalıştırır. Burada salyangoz Bob yirmi beş bölümlük macerasına başlar. Zeka ve aksiyon tarzı olan, eski Mısır'ın tarihi yerlerinde geçen konusunu çok seveceksiniz. Fare ve oyunun içindeki butonlar ile oynanmaktadır. Tüm bölümleri yüksek puanla geçmek için üç yıldızlı geçmeye bakın.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Aksiyon kategorisini ziyaret edin.

salyangoz bob
Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status