SoSyaL
2681
kez oynandı
kategori
Aksiyon
11.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Zombi Atv 2012 Resmi :
Zombi Atv 2012
Zombi Atv 2012 Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Zombi oyunları içinde en çok beğenilen ve 2012 yılına damgasını vuran flash oyundur. Amaç zombi istilasına uğramış Frank helikoptere ulaşmaya çalışmaktadır. Bunun için arabasına değişik modifikasyonlar yaparak ve zombileri öldürerek uçuş alanına ulaşmaya çalışacaktır. Zombiler her ne kadar saldırsa da Frank arabasına taktığı silah ve bıçaklar sayesinde yolu her geçen gün artıracaktır. Frank ortalama 1 hafta içinde helikoptere ulaşmayı düşünmüş ama genelde 10 günü geçmiştir. Oyunun içinde 5 çeşit araba vardır. Her araba misyonunu tamamlayınca ücretini ödeyerek geniş şekilde modifiye yapılmalıdır. Oyun için turbo bost kullanarak daha hızlı ilerlemek mümkündür. Yön tuşları X, Yada CTRL ile oynanmaktadır. Bakalım bu zombili nalet yerden kaç günde kurtulacaksınız.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Aksiyon kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status