SoSyaL
2564
kez oynandı
kategori
Balon Patlatma
15.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Zor Balon Patlatma Resmi :
Zor Balon Patlatma
Zor Balon Patlatma Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Maymun balon patlama serilerinden biride zor balon patlamadır. Çok zor ve eğlenceli. Özellikle blok arasında sıkışan balonları patlatarak oyunda ilerliyor, atışınızı iyi hesaplamanız gerekiyor. Fare yardımı ile oka açı verip hız ayarını yapınca atış yapın. Bütün balonlar patlayınca sonraki aşamaya gidiyorsunuz. Hesaplamaları yaparken hızı çok iyi ayarlayın çocuklar. Bize söyleyin biz isteklerinizi yapalım. İyi eğlenceler becerikli çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Balon Patlatma kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status