SoSyaL
2040
kez oynandı
kategori
Zeka Oyunları
11.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Zoru Başar Kolay Kazan Resmi :
Zoru Başar Kolay Kazan
Zoru Başar Kolay Kazan Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Çok tutulan zeka ve beyin jimnastiği yanında beceri gerektiren bir oyundur. Amaç 30 saniyede görevi başarmaktır. Boşluk tuşu ve Ok tuşlar ile oynanmaktadır. Kapılardan diğer kapıya geçmek için boşluk tuşunu kullanmalısınız. Birçok bölümde zorlu ama kesinlikle değişik bölümler sunulmaktadır. Amaç mesela ambulansa anahtar götürmek yada paketi almak olabilir. Her bölümde başlamadan önce resimli ipuçları verilmektedir. Mesela 4. bölümde amaç süpürgeye ulaşıp ortalığı temizledikten sonra son kapıya gitmektir. Her bölüm ayrı bir zorluk ama çok eğlenceli, kolay gibi görünüp çok zor olan dünyanın en zor oyunlarından biridir.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Zeka Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Zoru Başar Kolay Kazan oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status